image 10
image 20
image 30

AKCE : šetřete s námi : sleva 30%

úvod » bezpecnost dat

Bezpečnost dat - firemní politika

  • zabezpečení dat : interně : zálohy systému a SW, kopie
  • monitoring : kontinuální monitoring stavu
  • Šifrování dat : důležitých částí

Bezpečnost dat

Na bezpečnost dat je kladen vysoký důraz z důvodu zpracování citlivých informací. Na základě vyhodnocení a vyhodnocování aplikujeme moderní SW pro minimalizaci rizik spojených s poškozením dat nebo distribucí na neoprávněné osoby. Cílený interní systém eviduje a hlídá jakékoliv vybočení z nastavené hranice. Všechen majetek je hlídán a nepřetržitě monitorován z důvodu zpracování citlivých dat. Každý rok provádíme interní audity bezpečnosti. Vaše data jsou u nás v bezpečí.


Přijedeme k Vám

Potřebujete poradit u Vás ve firmě nebo chcete prezentaci našich služeb. Rádi přijedeme k Vám. Víme, že čas jsou peníze a je ho nedostatek. Zavolejte, napiště a ostatní zařídíme. Domluvte si termín, my nezávazně přijedeme a přesvědčíte se o našich kvalitních službách.


Přání a stížnosti jsou pro nás důležité

Máte návrh na nějaké zlepšení, inovaci nebo se Vám něco nelíbilo a chcete nám to sdělit ? Napiště nám. Požadavky se budou řešit přednostně. .


Technické zázemí a kolektiv

Společnost disponuje moderním technickým vybavením, který zajišťuje komfort a efektivitu práce. Náše systémy, SW a databanky dat jsou střeženy s nejvyšší prioritou. Data jsou chráněna dle mezinárodních ISO norem. Vždy provádíme interní audity, abychom zajistili bezpečnost pro klienta. Naši zaměstnanci jsou odborně školeny pro práci.


Bankovní spojení

Bankovní spojení : číslo účtu : XXX/2010. Účet je veden u : Fio banka, a.s. .


Registr spolehlivého plátce DPH

Zaručuje Vám, že jsme kvalitní a spolehlivá firma, která si plní své závazky a řádně provádí obchodní činnost. Ověřte si naší solidnost v registru spolehlivého plátce v databázi, kterou provozuje ministerstvo financí.

Kontaktní formulář

Označeno * nutno vyplnit.

Informace a data jsou odeslaná šifrovanou formou a jsou zabezpečena.