image 10
image 20
image 30

AKCE : šetřete s námi : sleva 30%

úvod » o nás

Kontakty

Informace :+420 723 262 709
Podpora a servis :+420 602 221 555

Email : info@ucetnictvipraha.eu

Web : www.ucetnictvipraha.eu

Odkaz na mapě :
MAPY.CZ | MAPY GOOGLE.CZ
GPS souřadnice: Loc:
50.1044517N, 14.3693667E

Rychlý kontakt : formulář - napište nám

O nás a o společnosti AEK 120 a.s.

- vznik společnosti, historie a vývoj

Vznik nynější společnosti AEK 120 a.s. je přelom roku 1994. S ubíhajícím časem se rozrůstalo i množství klientů pro které jsme zpracovávali nejen účetnictví. Načerpali jsme za dobu mnoho zkušeností. Po našich službách byla poptávka a proto jsme se zrůstající klientelou založili v roce 2007 akciovou společnost. Jméno AEK 120 a.s. jsou počáteční písmena názvu a 120 je obč. zákon. Tímto krokem jsme rozšířili služby a zlepšili služby v účetnictví, daních a mzdách.


- současnost

Nyní společnost AEK 120 a.s. má sídlo společnosti v Praze, kancelář v Praze, pobočky Praha a Jičín. V dnešní moderní době jsme schopni obsloužit kompletní českou republiku na základě technického vybavení.


- budoucnost a vize

Společnost se bude i nadále rozvíjet a pružně se formovat k potřebám klientů a státní správy. Máme vlastní systémy pro bezpečnou práci s daty, SW a programy na zakázku vytvořené jsou jen z málo popsaných pomůcek, které nám pomáhají maximalizovat pracovní náplň a bezchybnost. Vlastní databáze nám umožňují rychlou operaci s daty. Při změně a obměně platných zákonů české republiky je nezbytné vlastnit tento nástroj se kterým můžeme pružně reagovat a zapracovávat změny do přiznání a dalších dokumentů nejen pro státní správu.


- Personál a kanceláře

Personál má jednoho ředitele /manager pro společnost/a technického ředitele pro technický chod společnosti. Personál je plně školen a pečlivě formován k potřebám bezchbné práce, bezpečnosti a loajality. Kanceláře jsou hezky a moderně vybaveny technikou, která zajistí max. výkon a bezchybnost. Kanceláře jsou chráněny proti poškození a zneužití dat. Kanceláře jsou koncipovány pro prátelskou atmosféru a jsou ergonomicky uzpůsobeny pro naše zaměstnance..


- technické zázemí a kapacita

Technické zázemí společnosti je na vysoké úrovni - SW, el. pomůcky pro práci s daty a šifrování a bezpečnost dat. Naše služby navazují na odborný servis, který zajišťujeme s maximální zodpovědností apečlivostí. Pravidelně navštěvujeme školení novinek a zákonů.


- naše možnosti a kapacita

Portfólio služeb je srovnatelné se společnostmi na podobné úrovni. Z důvodu nutnosti se stále dokonalovat investujeme do nových zařízení a stále se školíme v daných problematikách. Kapacita v naší společnosti se zvyšuje vždy s příchodem nového klienta.


- strategie a politika naší společnosti

Strategie společnosti je poskytovat nadstandardní služby pro klienta. Profesní a odborná úroveň, rady ihned k dispozici a milý přístup. Investice do zařízení a bezpečnsoti.


- Auditní procesy ve společnosti

V rámci zlepšování byly zavedeny interní audity ve společnosti, které zlepšují chod a max. bezpečnost. Auditní procesy zlepšují chybné nebo nevhodné stavy a minimalizují rizika. Auditní procesy byly zavedeny v lednu roku 2014..


Výhody a šetření Vašich peněz

Naši klienti čerpají řadu výhod. Vstupní dárek a akce pro nového klienta jsou 3 měsíce ZDARMA bez omezení služeb.


Provizní systém

Nabízíme řadu nabídek spolupráce. Provizní systém na doporučení nového klienta, affiliate programy. Kompletní nabídky naší spolupráce. .