image 10
image 20
image 30

AKCE : šetřete s námi : sleva 30%

úvod » podmínky užití

Podmínky užití

Podmínky užití - podrobnosti

- provozovatel webových stránek www.ucetnictvipraha.eu

provozovatel webových stránek tj. webové prezentace www.ucetnictvipraha.eu je společnost AEK 120 a.s., sídlo AEK 120 a.s., Nad Šárkou 766/58, PSČ 160 00, PRAHA 6, Dejvice, Cz, IČ : 27516351, DIČ : CZ27516351, Společnost AEK 120 a.s., je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném městským soudem v Praze, pod spisovou značkou: B 17489. Společnost AEK 120 a.s. je oprávněna vykonávat majetková práva k těmto webovým stránkám. Je zakázáno bez souhlasu majitele AEK 120 a.s. kopírování jakékoliv části obsahu, vzhledu či programového kódu webových stránek. Provozovatel vydává podmínky pro užívání webových stránek www.ucetnictvipraha.eu (dále „Podmínky“). Podmínky se vztahují na osoby, které užívají nebo užívali a budou užívat příslušné stránky www.ucetnictvipraha.eu.


- technické podmínky

technické podmínky - je zakázáno jakýmkoliv způsobem zasahovat nebo měnit bez souhlasu provozovatele do technické části nebo obsahu webové prezentace www.ucetnictvipraha.eu. Provozovatel má právo rozhodovat o změnách, odstranění nebo doplnění součásti webové prezentace.


- autorská práva a ochranné části

autorská práva a ochranné části - obsah webové prezentace a vzhled jsou autorským dílem /zákon č. 121/2000 Sb., autorský zákon. Zneužítí nebo úmyslné zneužití webové prezentace je zakázáno.- zveřejněné informace

zveřejněné informace - informace zveřejněné na webové prezentaci sortuje a distribuje dále provozovatel i z jiných zdrojů, které jsou pokládány za pravdivé. Provozovatel v žádném případě nenese odpovědnost a ani neodpovídá za správnost a aktuálnost zveřejněných informací.


- cena

cena - informace a webová prezentace jsou zcela zdarma.


- odpovědnost za škody

odpovědnost za škody - Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s užíváním webové prezentace.- změny, účinnost a souhlas s podmínkami

změny, účinnost a souhlas s podmínkami - změny na webové prezentaci muže provádět pouze provozovatel. Souhlas s podmínkami a účinnost výše uvedených podmínek se má za to, že přístupem ke stránce a jejím prohlížením uživatel s podmínkami i jejich případnými změnami bezvýhradně souhlasí. Praha 28.12.2014


Přijedeme k Vám

Potřebujete poradit u Vás ve firmě nebo chcete prezentaci našich služeb. Rádi přijedeme k Vám. Víme, že čas jsou peníze a je ho nedostatek. Zavolejte, napiště a ostatní zařídíme. Domluvte si termín, my nezávazně přijedeme a přesvědčíte se o našich kvalitních službách.


Přání a stížnosti jsou pro nás důležité

Máte návrh na nějaké zlepšení, inovaci nebo se Vám něco nelíbilo a chcete nám to sdělit ? Napiště nám. Požadavky se budou řešit přednostně. .


Technické zázemí a kolektiv

Společnost disponuje moderním technickým vybavením, který zajišťuje komfort a efektivitu práce. Náše systémy, SW a databanky dat jsou střeženy s nejvyšší prioritou. Data jsou chráněna dle mezinárodních ISO norem. Vždy provádíme interní audity, abychom zajistili bezpečnost pro klienta. Naši zaměstnanci jsou odborně školeny pro práci.


Bankovní spojení

Bankovní spojení : číslo účtu : XXX/2010. Účet je veden u : Fio banka, a.s. .


Registr spolehlivého plátce DPH

Zaručuje Vám, že jsme kvalitní a spolehlivá firma, která si plní své závazky a řádně provádí obchodní činnost. Ověřte si naší solidnost v registru spolehlivého plátce v databázi, kterou provozuje ministerstvo financí.

Kontaktní formulář

Označeno * nutno vyplnit.

Informace a data jsou odeslaná šifrovanou formou a jsou zabezpečena.